Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Popis modelu

Působivý ze všech stran

Vnější design nového modelu zpředu okamžitě zaujme. Maska chladiče s okouzlující mřížkou je zvýrazněna chromovaným a leskle černým rámečkem. Sportovní nárazník v barvě karoserie nese otvor pro přívod vzduchu ve tvaru křídla. Pod ním chrání spodní stranu vozidla odolný panel v elegantní stříbrné barvě. Silný vizuální dojem završují dvojité projekční světlomety LED, světla LED pro denní svícení a mlhové světlomety LED. Jejich nová osvětlovací technika navíc zvyšuje viditelnost za všech provozních podmínek.

Vyvážená silueta se silným nábojem

Svalnaté a současně elegantní linie, sahající od kapoty až k zadním svítilnám, definují pozoruhodně moderní siluetu. Nové kontury s delším rozvorem a štíhlejšími střešními sloupky D dodávají vozu odvážný, atletický charakter umocněný matně černým lemováním podběhů kol, bočními prahy se saténově chromovanými ozdobnými lištami a klikami dveří v barvě karoserie se saténově chromovanými detaily. A k tomu navíc 20" kola z lehké slitiny, zvýrazňující svalnatou přitažlivost.

Dominantní, moderní vzhled

Nové Sorento se může pochlubit okouzlujícím designem i při pohledu zezadu, takže vždy zanechá trvalý a silný dojem. Svislé zadní svítilny LED, spodní ochranný panel s působivou sportovní ozdobnou lištou na zádi a uhlazený střešní spoiler s lesklou povrchovou úpravou a integrovaným zadním stěračem jsou stručnou ukázkou detailů, které přispívají k atraktivnímu celkovému vzhledu.

Luxusní prostor, styl a komfort

Prémiový a moderní interiér byl navržen s cílem pozvednout každý okamžik jízdy. K tomu přispívá mimo jiné jedinečná atmosféra vytvářená dekoračním osvětlením ve spojení s luxusními povrchovými úpravami, dvoubarevným čalouněním sedadel černou a šedou kůží, ozdobným obložením na přístrojové desce se saténovým efektem, reliéfními prvky i částečně chromovanou výzdobou a leskle černými ozdobnými prvky v celém interiéru. Připočtěte k tomu mimořádnou prostornost a skvělou ergonomii a uvidíte, že to je láska na první pohled.

Více prostoru pro vše důležité

Nové Sorento nabízí velkorysý prostor a variabilitu. Díky tomu přepravíte všechno, co potřebujete. Nové Sorento lze rychle přeměnit z 5místného vozu na 7místný, nebo ho například před dobrodružnou výpravou snadno přestavíte pro přepravu nákladu v obrovském zavazadlovém prostoru o objemu až 821 litrů. Posuvná zadní sedadla jsou také dělená a sklopná v poměru 40:60, takže můžete snadno přepravovat rozměrný náklad i cestující současně.

Snadné nakládání a vykládání

Máte plné ruce? Díky chytrému elektricky ovládanému víku pátých dveří se senzorem automatického otvírání naložíte vše do zavazadlového prostoru úplně snadno. Chytrý klíček nechte ve své kapse nebo kabelce a zadní víko se automaticky otevře, jakmile se přiblížíte k zádi modelu Kia Sorento. A pro snadné sklopení opěradel sedadel ve druhé řadě máte přímo v zavazadlovém prostoru k dispozici dvě tlačítka dálkového sklápění: jedno na levé straně a jedno na pravé straně, aby to bylo rychlé a jednoduché.

Každá jízda bude potěšením

Čeká na Vás ještě více vyspělých technologií, které Vám usnadní řízení a zvýší potěšení z jízdy. Například vyhřívaná a odvětrávaná sedadla pro maximální komfort za každého počasí. Nebo head-up displej, který promítá důležité provozní informace na čelní okno, přímo do Vašeho zorného pole, abyste mohli nepřetržitě sledovat dění na vozovce. 360° monitorovací systém snímá okolí po celém obvodu vozidla, abyste při parkování měli dokonalý přehled z ptačí perspektivy o prostoru kolem vozu. Nesmíme zapomenout ani na dekorační osvětlení s výběrem barev, které Vám vytvoří uvnitř vozu dokonalou atmosféru. A to byla jen malá ukázka.

Konektivita

S aplikací UVO App1 můžete na dálku zjistit, zda jsou dveře Vašeho vozu uzamčené, nebo kde je Váš vůz zaparkovaný. Aplikace Vám umožní pomocí vzdáleného přístupu také zkontrolovat nastavení Vašeho vozu a měnit ho, případně přenášet upravená nastavení do vozidla.
A třešničkou na dortu je schopnost aplikace ve Vašem chytrém telefonu dovést Vás po zaparkování vozidla pěšky do konečného cíle.

Navigační systém se mimořádně snadno ovládá a jeho zobrazení jsou dobře čitelná. Navrhované trasy, nabídky nejkratších cest a další důležité informace budete sledovat na barevném 10,25" dotykovém displeji LCD s vysokým rozlišením a ostrými kontrasty. Bezrámečkový displej je propojen také se zadní kamerou a zobrazuje dynamické vodicí linie. Kromě toho je kompatibilní se zařízeními a aplikacemi Android AutoTM a Apple CarPlayTM2. Jedním pohledem uvidíte také veškeré důležité provozní údaje, včetně informací o vozidle a jízdě, díky inteligentně navrženému a zcela digitálnímu panelu sdružených přístrojů na 12,3" displeji TFT s vysokým rozlišením.

Užívejte si praktické, bezkabelové nabíjení – jednoduše za jízdy odložte svůj kompatibilní chytrý telefon na nabíjecí podložku v přední části středové konzoly3. A pro všechny, kdo mají po ruce nabíjecí kabel, jsou v celém interiéru k dispozici vstupy USB s funkcí nabíjení.

Užívejte si uvnitř svého vozu nejlepší zábavu díky 12 reproduktorům, vnějšímu zesilovači a nejmodernějším technologiím. Přeměňte jakoukoli stereo nahrávku nebo vícekanálový zvukový záznam v neuvěřitelný zážitek z poslechu prostorového zvuku.

Palubní služby zahrnují služby Kia Live4,5, hlasové ovládání online a navigaci online. Nechte se informovat o úsecích s měřením rychlosti jízdy6, počasí, dopravě a dalších oblastech na bezrámečkové barevné dotykové obrazovce LCD s úhlopříčkou 10,25" o vysokém rozlišení a používejte hlasové povely, chcete-li vyhledávat zajímavé cíle, případně adresy, anebo prostě jen odeslat textovou zprávu.
Veškeré palubní služby jsou součástí standardní výbavy po dobu 7 let.

Vyspělá technika a bezpečnost

Nová Kia Sorento je vybavena souborem vyspělých asistenčních systémů DRIVE WiSE ADAS (Advanced Driver Assistance Systems)7 . Tyto systémy předvídají změny dopravní situace a reagují na ně, ale také pomáhají detekovat potenciální nebezpečí. A umožní Vám rovněž soustředit se na jízdu a získávat důležité informace, abyste mohli těžit z vylepšené celkové bezpečnosti a užívat si ještě většího potěšení z jízdy.

Systém LFA spolupracuje s pokročilým adaptivním tempomatem SCC (Smart Cruise Control) a v závislosti na vpředu jedoucím vozidle ovládá zrychlování, zpomalování a řízení. Jízda v dopravních zácpách je díky tomu snadnější a bezpečnější. Systém udržuje bezpečnou vzdálenost od vozidla vpředu pomocí kamerových a radarových senzorů a sleduje značení na vozovce, aby udržoval vůz uprostřed jízdního pruhu. LFA funguje při rychlosti jízdy od 0 do 180 km/h.

SCC udržuje řidičem nastavenou rychlost jízdy a vypočítává relativní polohu a rychlost vpředu jedoucího vozidla pomocí přední kamery a radarového senzoru na přídi, aby byla zachována bezpečná vzdálenost mezi oběma vozidly. Systém ovládá zrychlování a zpomalování, aby Vaše Sorento zastavilo, když zastaví vpředu jedoucí vozidlo. Pokud se vozidlo vpředu znovu rozjede, i Vaše Sorento se dá automaticky do pohybu.

Systém ISLA rozpoznává kamerou dopravní značky omezující rychlost jízdy a zobrazuje je vedle rychloměru a na displeji navigačního systému. Můžete se pak rozhodnout, že si nastavíte rychlost jízdy podle rychlostního limitu, nebo pojedete jinou rychlostí.

BVM zlepšuje výhled z vozu eliminací mrtvých úhlů. Systém používá boční kamery. Pokud zapnete směrové ukazatele na levé nebo pravé straně, objeví se na panelu přístrojů pohled na vozovku ve Vašem mrtvém úhlu. Při zapnutých směrových ukazatelích na levé straně uvidíte pohled dozadu po levé straně vozidla, zapnete-li ukazatele na pravé straně, uvidíte situaci vpravo.

RSPA8 je komfortní parkovací systém, který Vám usnadní zaparkování vozidla nebo vyjetí z těsného parkovacího místa automatickým řízením vozidla. Systém také umožňuje dálkové ovládání vozu při přímé jízdě vpřed a vzad, zatímco Vy stojíte venku a celý proces řídíte tlačítky na chytrém klíčku.

Systém FCA9 vyhodnocuje data z kamerových a radarových senzorů Vašeho vozu a analyzuje informace o ostatních vozidlech, chodcích nebo cyklistech křižujících vozovku, aby zabránil potenciální kolizi s nimi. FCA také předchází kolizím s vozidly při odbočování vlevo na křižovatce. Pokud systém zjistí riziko potenciální kolize, objeví se na panelu sdružených přístrojů výstražný signál a FCA použije maximální brzdnou sílu.

Dojde-li při primární kolizi k aktivaci airbagu, je tato informace okamžitě odeslána do řídicí jednotky stabilizačního systému, aby aktivovala brzdy vozidla. Systém MCBA používá brzdy, aby zabránil následným kolizím nebo minimalizoval intenzitu druhotných nárazů

1 199 980 Kč

Tomáš Sýkora

Tel: +420 391 001 313
Mobil: +420 737 221 562
E-mail: tomas.sykora@auto-future.cz

František Brůžek

Tel: +420 391 001 313
Mobil: +420 737 221 595
E-mail: frantisek.bruzek@auto-future.cz

AUTO FUTURE, s.r.o. - Autosalon KIA
Okružní 2824,
370 01 České Budějovice

Prodej

Po - pá: 8:00 - 18:00 
So: 8:00 - 12:00 
Ne: Zavřeno

Máte zájem o tento vůz?

Kontaktujte nás a my se Vám obratem ozveme.

Tento model skladem

*ceny jsou uvedeny včetně 21% DPH

Máte dotaz? Kontaktujte nás

Kontaktujte nás a my se Vám obratem ozveme.

Máte nějaký dotaz nebo potřebujete poradit s výběrem vozu? Kontaktujte nás

Získaná ocenění

Prestige Platinum dealer KIA
2015

Nejlepší dealer Kia
2017

Nejlepší dealer Fiat LCV
2017

Nejlepší prodejce KIA
2018

Kia Best Service
2019

Nejlepší dealer Kia
2019

Nejlepší prodejce KIA
2020

Platinum Prestige Dealer
2021

Novinky na Váš e-mail

Mějste vždy přehled o našich novinkách a akcích.

Fiat, Jeep, Alfa Romeo, Fiat Professional

Prodej

Po - pá: 8:00 - 18:00 
So: 9:00 - 12:00
Ne: Zavřeno

+420 387 001 911

fiat.prodej@auto-future.cz

Servis

Po - pá: 7:00 - 17:00 
So: 9:00 - 12:00 
Ne: Zavřeno

+420 387 001 915

fiat.servis@auto-future.cz

Náhradní díly

Po - pá: 8:00 - 17:00 
So: 9:00 - 12:00 
Ne: Zavřeno

+420 387 001 910

fiat.nd@auto-future.cz

Kia

Prodej

Po - pá: 8:00 - 18:00 
So: 8:00 - 12:00 
Ne: Zavřeno

+420 391 001 311

kia.prodej@auto-future.cz

Náhradní díly

Po - pá: 7:30 - 16:00 
So: 9:00 - 12:00 
Ne: Zavřeno

+420 391 001 310

kia.nd@auto-future.cz

Servis

Po - pá: 7:00 - 17:00 
So: 9:00 - 12:00 
Ne: Zavřeno

+420 391 001 301

kia.servis@auto-future.cz

Iveco, Piaggio

Prodej

Po - pá: 7:00 - 18:00 
So: 7:00 - 12:00 
Ne: Zavřeno

+420 386 460 902

iveco.prodej@auto-future.cz

Náhradní díly

Po - pá: 7:00 - 18:00 
So: 7:00 - 12:00 
Ne: Zavřeno

+420 386 105 036

iveco.sklad@auto-future.cz

Servis

Po - pá: 7:00 - 18:00 
So: 7:00 - 12:00 
Ne: Zavřeno

+420 386 105 024/025

iveco.servis@auto-future.cz

Dodge