Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Nabídka vozů

Fiat Tipo
HB 1.0 100k

450 400 Kč
390 000 Kč
322 314 Kč bez DPH

Fiat 500L
1.4 16v 95k Connect

482 700 Kč
450 000 Kč
371 901 Kč bez DPH

Fiat Tipo
Kombi 1.0 Life 100k

544 900 Kč
480 000 Kč
396 694 Kč bez DPH

*ceny jsou uvedeny včetně 21% DPH

Máte dotaz? Kontaktujte nás

Kontaktujte nás a my se Vám obratem ozveme.

Máte nějaký dotaz nebo potřebujete poradit s výběrem vozu? Kontaktujte nás

Získaná ocenění

Prestige Platinum dealer KIA
2015

Nejlepší dealer Kia
2017

Nejlepší dealer Fiat LCV
2017

Nejlepší prodejce KIA
2018

Kia Best Service
2019

Nejlepší dealer Kia
2019

Nejlepší prodejce KIA
2020

Platinum Prestige Dealer
2021

Novinky na Váš e-mail

Mějste vždy přehled o našich novinkách a akcích.

Fiat, Jeep, Alfa Romeo, Fiat Professional

Prodej

Po - pá: 8:00 - 18:00 
So: Zavřeno
Ne: Zavřeno

+420 387 001 911

fiat.prodej@auto-future.cz

Servis

Po - pá: 7:00 - 17:00 
So: 9:00 - 12:00 
Ne: Zavřeno

+420 387 001 915

fiat.servis@auto-future.cz

Náhradní díly

Po - pá: 8:00 - 17:00 
So: 9:00 - 12:00 
Ne: Zavřeno

+420 387 001 910

fiat.nd@auto-future.cz

Kia

Prodej

Po - pá: 8:00 - 18:00 
So: 8:00 - 12:00 
Ne: Zavřeno

+420 391 001 311

kia.prodej@auto-future.cz

Náhradní díly

Po - pá: 7:30 - 16:00 
So: 9:00 - 12:00 
Ne: Zavřeno

+420 391 001 310

kia.nd@auto-future.cz

Servis

Po - pá: 7:00 - 17:00 
So: 9:00 - 12:00 
Ne: Zavřeno

+420 391 001 301

kia.servis@auto-future.cz

Iveco

Prodej

Po - pá: 7:00 - 18:00 
So: 8:00 - 13:00 
Ne: Zavřeno

+420 386 460 902

iveco.prodej@auto-future.cz

Náhradní díly

Po - pá: 7:00 - 18:00 
So: 8:00 - 13:00 
Ne: Zavřeno

+420 386 105 036

iveco.sklad@auto-future.cz

Servis

Po - pá: 7:00 - 18:00 
So: 8:00 - 13:00 
Ne: Zavřeno

+420 386 105 024/025

iveco.servis@auto-future.cz

Dodge